Čaje

teaČaj & Salute
čaj, který je stejně snadný jako espresso 

Produkty pocházejí z těch nejlepších ingrediencí, zcela přírodní a bez cukru. Balení v jednorázových luscích (systém POD ESE papírové kapsle) znamená, že mohou být použity v espresso stroji s vynikajícími výsledky.

Black Čaj černý cejlonský 4g Lemon Černý čaj s citrónem 4g
green 100% přírodní zelený čaj 4g Camomile 100% přírodní heřmánkový čaj 4g
fruits Ovocný čaj 4g peach Broskvový čaj 4g

 

 Cejlonské čaje-pyramidy-běžné použití

englishBreakfast

Černý čaj EnglishBreakfast

čistý černý čaj výraznější chuti i aroma, čaj vhodný k pití s mlékem nebo cukrem. Tento je charakteristický svojí jemnější a delší chutí, která uklidní vaší mysl.

EarlGrey

Earl Grey

černý čaj aromatizovaný bergamotovou silicí. Doslova klasika mezi aromatizovanými čaji. Tento je vyroben z listů BOP1 a jemně aromatizován silicí, má střední sílu  neobsahuje rušivé vlivy syntetických látek.

lemonGrass

Zelený čaj s citronelou (lemongrass)

zelený čaj trávovějšího aroma smíchaný s citronelou.Již podle názvu dodá osvěžující citrónové aroma. Samotná citronela má antiseptické účinky a v kombinaci s širokou škálou antioxidantů obsažených v zeleném čaji posílí organismus a zlepší náladu.

TropicalFruit

Čaj Tropické ovoce

čajová směs neobsahující listy čajovníku, bez kofeinu. Na bázi skutečného tropického ovoce. Připomene vám dálky Cejlonu a zemí střední Asie.Čaj obsahuje kousky tropického ovoce.

WhiteJasmin

Bílý čaj s jasmínem

uvolňuje napětí zlepší náladu, detoxikuje svými účinky bílého jemného čaje z nefermentovaného čaje s květy jasmínu, napomáhá posílit imunitu.

merryBerry

Černý čaj MerryBerry

čistý černý čaj obohacený směsí drobných plodů, který potlačuje špatnou náladu a dovolí vám vychutnat si požitek z čaje.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/70983/virtual/www/domains/nej-kava.cz/wp-content/themes/Lucaffe/content-page.php on line 15